Home Telefon Santralleri Bulut Santral IP Santral Microsoft Teams Entegrasyonu

IP Santral Microsoft Teams Entegrasyonu

IP Santral Microsoft Teams Entegrasyonu

Ericsson-LG iPECS IP Santral ürünlerini Microsoft Teams ile entegre etmek kolaylaştı. Dakikalar içinde kurulup çalıştırılabilen ve herhangi bir ek yazılım veya donanım gerektirmeyen yepyeni bir hizmet olan iPECS2Teams ile tanışın.

Microsoft Teams’i müşterinizin iPECS IP Santral çözümüne bağlamak daha kolay olamazdı. Dakikalar içinde çalışabilen ve herhangi bir ek yazılım veya donanım gerektirmeyen yepyeni bir hizmet olan iPECS2Teams’i sunacağız.

Gittikçe daha fazla işletme Microsoft Teams’i benimsedikçe, ekipler arasında iletişim işlevselliğini genişletmenin ve mümkün olduğunda mevcut Bulut telefon yatırımlarından yararlanmanın yollarını arayacaklar.

iPECS2Teams, ses işlevselliğini doğrudan iPECS IP Santral’dan MS Teams istemcisine sunmamıza olanak tanır. Geliştirdiğimiz şablon tabanlı tedarik süreci sayesinde entegrasyon hızlı ve basittir.

Microsoft Teams, pandemi sırasında dünya genelinde milyonlarca işletme tarafından kullanılan bir ortak çalışma aracı olmuştur. İşletmeler, daha iyi bir iş-yaşam dengesi sağlayarak uzaktan çalışmanın faydalarını fark ettiler . Microsoft Teams, insanların görüntülü olarak daha iyi konuşmalarına ve anlık mesajlaşma sohbet işleviyle daha üretken olmalarına olanak sağladı.

Görüntülü aramalar “yeni normal” olsa da, telefon sistemleri işletmeler için hala çok önemli bir araç olsa da, işletmenizin tek bir harika işbirliği çözümü oluşturmak için yenilik yapmasına ve teknolojiyi entegre etmesine izin vermek artık her zamankinden daha önemli.

iPECS2Teams, iPECS IP Santral‘dan gelen çağrıları Microsoft Teams kullanıcılarına getiren Microsoft Teams ile birlikte çalıştı . Teams’e ses ve çağrı eklemek, Microsoft Teams platformunun gelişmiş kullanıcı üretkenliğini ve etkinliğini sağlar. 

iPECS2Teams’in uygulanması süper hızlıdır, herhangi bir donanım veya yazılım gerektirmez ve daha da önemlisi iPECS IP Santral’da herhangi bir kesinti olmaz. Hepsi kullanımı kolay bir web portalı üzerinden kontrol edilir, tamamen güvenlidir ve iPECS IP Santral’da kullanım için onaylanmıştır. iPECS2Teams çağrıları, Microsoft Azure veri merkezlerinde çalışan ağ geçitleri üzerinden yönlendirilir.

Aşağıdaki özellikler bu hizmet aracılığıyla test edilmiş ve desteklenmiştir:

  • Arama yapma ve arama alma
  • Arama kaydı
  • Bir aramayı aktarın  (Not: Yalnızca ekransız aktarım)
  • DND’yi etkinleştir/devre dışı bırak  (Not: Onay tonu sağlanmaz. DND kodunu çevirdikten sonra arama yaklaşık 10 saniye boyunca çalar ve ardından kesilir. Bir kez düştüğünde DND etkinleştirilir. İkinci bir arama yapmak DND’yi devre dışı bırakır)
  • Park edilmiş bir aramayı cevaplayın  (Not: Teams istemcisinden gelen aramaların park edilmesi desteklenmez)
  • Çağrı istatistikleri/raporlama
  • Grup alımı
  • Çağrı bekletme (Not: Bekletmeden alma birkaç saniye sürebilir)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.