Home Genel Poly Studio P Serisi Yeni Ürünler

Poly Studio P Serisi Yeni Ürünler

Poly Studio P Serisi Yeni Ürünler

Evden ve ofis dışında çalışan kullanıcılar için üretilen yeni ürünler Poly tarafından 2021 Şubat ayında tanıtıldı. Poly Studio P Serisi yeni ürünlerle kurumsal seviyede bireysel kullanıma uygun ürün boşluğunu doldurmayı hedefliyor.

Uzaktan çalışanlar için endüstrinin ilk profesyonel düzeyde kişisel video konferans ekipmanı olarak tanımlanan Studio P Serisi, cihaz yönetimi hizmetleriyle birleştirilebilen ilk ürün serisi özelliğini taşımaktadır.

Uzaktan ve hibrit çalışma 2021 ve sonrasında da devam etmesi kaçınılmaz. Pandemi ile günlük hayatımızda daha fazla yer alan bulut tabanlı video konferans uygulamaları iş gücümüzü tüm ekibimizin aynı çatı altında gibi genişletebildiğimiz, kurumsal çalışanların evde veya ofiste daha etkili bir şekilde işbirliği yapabilmeleri için gelişmiş ses ve video çözümlerini kullanmamızı artık vazgeçilmez bir araç olarak iş hayatımıza dahil etti. Bu çözümlerin güvenli, yönetilebilir ve sahada teknik sorunların giderilmesinin kolay olması kurumların ana beklentisidir. Yüksek performanslı mikrofonlara ve konferans ekranlarına sahip kaliteli web kameraları, 2020’den önce önemsemiyor olabilirsiniz ancak çalışma hayatınızın ev ortamından hızla benimsenmesi için daha iyi ses kalitesine sahip ve yüksek çözünürlüklü konferans cihazlarına olan ihtiyacı artırıyor. 

Poly P Serisi Ürünler :

Poly markası ile üretilen yeni Studio P Serisi ürünler, Poly Studio P5 Webcam, Poly Studio P15 Bireysel Video Konferans Bar ve Poly Studio P21 Kişisel Toplantı Ekranını içerir. Poly Studio P5 Toplantı Kiti, video konferans toplantılar için kullanıcıların yeni Studio P5 webcam’i ödüllü kulaklıklarla veya taşınabilir Poly Sync USB konferans cihazı ile bir araya getirmelerine olanak sağlar.

Poly Lens Masaüstü Uygulaması, cihaz yönetimini basitleştirmek ve uzaktan teknik sorunları çözmek için donanımı ve yazılımı tek bir çatı altında bir araya getirmektedir.

Poly Studio P5 Webcam

Poly Studio P5 Webcam ürünü yeni Studio P Serisi ürünlerinin başlangıç seviyesi webcam ürünüdür. Studio P5, diğer web kameralarına benzer bir tasarımda üretilmiştir bu sayede dizüstü bilgisayarınızın veya monitörünüzün üstüne güvenli bir şekilde konumlandırılabilmektedir. Studio P5 Webcam ile otomatik düşük ışık telafisi ve parlak renkler, karanlıkta kalmadan en iyi şekilde görünmenizi sağlar. 4x dijital zoom kameralı 1080p çözünürlük, otomatik odaklama özelliği ile sizi mükemmel yansıtır. Poly Studio P5 Web Kamerası yerleşik gizlilik kapağı, entegre yönlendirilebilir mikrofon ve kablosuz kulaklık yada Bluetooth konferans cihazı bağlantısı için bir adet USB portuna sahiptir. Poly Studio P5 Profesyonel Webcam düşük ışık senaryoları için otomatik olarak ayarlama yapar. Poly Studio P5’in, dizüstü bilgisayar web kamerasından veya geleneksel bir web kamerasından daha iyisini isteyen kullanıcılar için yeni bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz. Poly Studio P5, evden çalışan kurumsal kullanıcılar için profesyonel taleplerin cevabı olacağını Vodanet olarak görmekteyiz.  

Entegre Profesyonel Mikrofon

Poly Studio P5’in yönlü mikrofonu, aramalarınızı kesintiye uğratan rahatsız edici gürültüyü görmezden gelerek sesinizi net bir şekilde yakalar. En iyi deneyim için, onu bir Poly kulaklık veya hoparlörle eşleştirerek en kritik konuşmalarınızın üstesinden güvenle gelmeye hazır olun.

İlave USB Bağlantı Portu Sağlar

Poly Studio P5 web kamerasına kablosuz olarak bağlanan bir Poly kulaklık veya hoparlör kullanarak kurulumunuzu kolaylaştırabilirsiniz. Studio P5 Webcam’in arkasındaki kapağı açtığınızda 1 adet USB-A kablosuz adaptörü bağlantı portu görebilirsiniz. Ses ve görüntülü konuşma ekipmanlarınız artık kullanıma hazır.

Tüm Palformlarla Uyumlu

Poly Studio P5, halen kullanmakta olduğunuz tüm video uygulamalarıyla uyumlu çalışır. PC’nize veya Mac’inize basit bir USB bağlantısı, video konferans deneyiminizi kurumsal seviyeye taşımaya yeterli olacaktır.

Gizlilik Kapağı

Günümüzde bir çok kullanıcının çekindiği istenmeyen zamanlarda kameranın açılması gibi bir tedirginliği ortadan kaldırmak için Poly Studio P5 Webcam lens kapağı sadece siz açtığınızda çalışır. Poly Studio P5’teki entegre gizlilik kapağı, yanlış zamanda görülmediğinizden emin olmak için size ekstra bir kontrol seviyesi sağlar. Kullanıcısını her zaman güvende hissetmesine olanak sağlar.

Poly Lens Masaüstü uygulaması da cihazı destekler. Masaüstü uygulaması, kullanıcıya ayarları değiştirme, güncellemeleri yönetme, uyarıları görme ve analizleri görüntüleme yeteneği sağlar. Ayrıca, bilgi işlem uzmanlarına cihazları bulut aracılığıyla kontrol etmeleri için araçlar sağlayacaktır.

Poly Studio P15 Video Bar

Poly Studio P15 video bar ile öne çıkın. Olağanüstü optik kalitesi, güçlü ses, otomatik kamera çerçeveleme ve son teknoloji gürültü engelleme teknolojisi, size konuşmayı hareket ettirme ve yönetme özgürlüğü verir. Şık video bar tasarımına sahip Poly Studio P15’in kurulumu basittir ve Poly Lens uygulaması, firmanızın bilgi işlem departmanına tüm Poly ekipmanlarının sorunsuz ve stressiz bir şekilde devam etmesini sağlayacak araçlar sağlar.

Otomatik kamera çerçeveleme ile koltuğunuza yapışık kalmadan kameranın merkezinde kalın. Hareket edebildiğiniz zaman, enerjiniz yukarıda kalır. Enerjiniz arttığında, izleyicilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Poly Studio P15’teki otomatik kamera çerçeveleme ile anın sizi götürdüğü yere gidebilir, ancak yine de spot ışığında kalabilirsiniz.

Poly Studio P15 Video Bar, video konferans görüşmelerinde en iyi şekilde görünüp konuşmalarınızın anlaşabilmesi için ihtiyacınız olan her şey dahil tasarımında şık bir cihazda sunar. Yüksek kaliteye sahip Poly optikler ve yüksek performanslı 4K görüntü sensörü ile kurumsal seviyede video konferans deneyimi sağlar.

Entegre hoparlör, zengin ses için pasif bir yayıcıya sahip akustik süspansiyona sahipken, gelişmiş çoklu mikrofon dizisi, sesinizin net bir şekilde gelmesini sağlamak için hareketinizi takip eder. Poly tarafından tasarlanan gelişmiş ses filtreleme teknolojileri olan NoiseBlockAI ve Acoustic Fence teknolojisi ile dikkat dağıtıcı seslerin ve yakın mesafede içinde diğer konuşan kişilerin gürültüleri toplantılarınızı kesintiye uğratmasını önlemenize imkan sağlanır.

Poly Studio P21 Kişisel Toplantı Ekranı

Poly Studio P21 kişisel toplantı ekranını tanıtan tek bir entegre cihazın basitliğini isteyen kullanıcılar. Herhangi bir video uygulamasıyla kullanılabilmesi için PC’nize veya Mac’inize tek bir USB bağlantısı ile eksiksiz bir video konferans deneyimi sunar. 

Profesyonel düzeyde bir video konferans deneyimi için ihtiyacınız olan her şey tek bir cihazda, günümüzde popüler tüm bulut tabanlı video konferans uygulamalarıyla uyumlu çalışan tek bir USB bağlantısıyla kullanıma hazır.  Parlak 21” ekran ve yerleşik yüksek çözünürlüğe sahip kamera, yüksek kaliteli hoparlörler, mikrofon ve ayarlanabilir ortam aydınlatması Poly Studio P21 tüm konferans görüşmelerinizde standart olacaktır.

Zengin tam uyumlu stereo hoparlörler, hiçbir kelimeyi kaçırmamanızı sağlar. Ve gelişmiş mikrofon, her zaman yüksek sesle ve net bir şekilde duyulacağınız güveni sağlar.

Tüm Poly P Serisi ürünler için 0216 340 76 40 Vodanet İletişim Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.