Home Kulaklıklar Jabra Jabra Direct

Jabra Direct

Jabra Direct

Jabra ürünleri ile birlikte kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılım olan Jabra Direct uygulaması kulaklığınızı optimize edip kişiselleştirebilmeniz için geliştirilmiştir. Kulaklık ve hoparlörlerinizin yönetimi için Jabra Direct yazılımını kullanabilirsiniz. Diğer markalarda olmayan Direct uygulaması sayesinde kalitesi yüksek Jabra ekipmanını kullanıcısına en uygun hale getirmek mümkündür.

Kulaklığınızı güncel tutun

Jabra Direct, kulaklıklarınızın her zaman en yeni üretici yazılımına sahip olmalarını sağlar. Bu sayede kulaklıklarınızın özellik, fonksiyon, giderilmiş hatlar ve uyumluluk bakımından her zaman en güncel durumda olmaları garantilenir. Cihazları güncel tutmak, Jabra Direct’in kullanıcı dostu panosu sayesinde hiç olmadığı kadar kolay.

Kulaklığınızı kişiselleştirin

Ofisten mi çalışıyorsunuz yoksa evinizden mi, bir kafeden mi veya yolculuk sırasında mı ?  Herkesin farklı çalışma şekillerine sahip olabileceğini bilen Jabra, bu nedenle yüksek ses emniyeti, yan ton ve müzik gibi çeşitli fonksiyonları ayarlayabilmenizi sağlamaktadır. Zil sesini bile özelleştirmeniz mümkün.

Aramaları kulaklığınızdan yönetin

Jabra Direct, yazılım telefonlarının uzaktan yönetilebilmesini sağlar. Yani, eğer Microsoft Skype, Cisco Jabber, Avaya vb. bir yazılım telefonu kullanıyorsanız, aramaları doğrudan kulaklığınızın düğmeleri üzerinden kontrol edebilirsiniz. Nasıl çalıştığınız ve kulaklığınızı nasıl kullandığınız, tamamen size kalmış.

Jabra Direct ile yapabilecekleriniz

  • Jabra cihazınızı özelleştirebilirsiniz
  • Bir veya daha fazla yazılım telefonu için arama kontrolü sağlayabilirsiniz
  • Bluetooth’lu Jabra cihazlarınızı yönetebilirsiniz
  • Jabra cihazınızı güncelleştirerek performansını ve özelliklerini geliştirebilirsiniz
  • Bağlı Jabra cihazları ve batarya seviyelerini bir arada görebilirsiniz
  • Jabra cihazınız ile ilgili geri bildirimde bulunabilirsiniz

Jabra Direct Nedir ?

Çağrı Kontrolü

Jabra Direct, kullanıcıların Jabra cihazlarını optimize edebilmelerini ve kişiselleştirebilmelerini sağlayan ücretsiz bir bilgisayar yazılımıdır.

Jabra Direct, Jabra ses cihazınızdan uzaktan arama kontrolüne (aramayı cevaplama / sonlandırma, sessize alma, tekrar arama vb.) Sahip olmanızı sağlar. Jabra Direct, bilgisayarınızda yüklü yazılım telefonları için uzaktan arama kontrolünü otomatik olarak algılayacak ve etkinleştirecektir.

Dashboard

Jabra Direct kontrol paneli, genellikle masaüstünün sağ alt köşesinden erişilen, masaüstü bildirim alanında bulunan, kullanıcı dostu bir durum menüsüdür. Kontrol paneli, herhangi bir güncelleme varsa ve yazılım telefonunuzun / telefonlarınızın kullanıma hazır olup olmadığını, kulaklığınızın durumunu gösterir. Kontrol panelindeki Jabra cihazınıza tıkladığınızda, ayar tercihlerini yönetmek, aygıt yazılımı güncellemelerini başlatmak veya Jabra cihazınız için mevcut olabilecek uygulamalara erişmek için Jabra Direct ana uygulamasına bağlanacaksınız.

Ayarlar

Jabra Direct’teki cihaz ayarı kontrolü, Jabra ses ve video cihazınızı kişisel tercihlerinize uyacak şekilde yapılandırmanızı sağlar.

Firmware Güncellemesi

Jabra Direct Firmware Updater, Jabra cihazlarınızda ürün yazılımının sorunsuz bir şekilde yükseltilmesini sağlayan Jabra Direct uygulaması içinde yer alan yerel bir işlevdir. Jabra, performansı artıran ve kulaklığınıza, hoparlörünüze veya kameranıza yeni işlevler ekleyen güncellemeler yayınlar. Donanım yazılımı güncelleme bildirimlerini almak için Ayarlar’a gidin ve Güncelleme Bildirimleri ayarını “Açık” olarak değiştirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.