Home Genel Logitech Scribe Whiteboard Kamera

Logitech Scribe Whiteboard Kamera

Logitech Scribe Whiteboard Kamera

Logitech Scribe beyaz tahta kamerası toplantılarınızı daha verimli hale getirir.  

Hibrit çalışma çağı içine girdiğimiz bugünlerde çalışanların her zamankinden daha fazla farklı lokasyonlarda çalışmaya başladığını görmekteyiz. Çalışanların, tedarikçilerin ve müşterilerin birlikte etkin bir şekilde çalışmaları için yeni nesil çözümler artık firmalar için vazgeçilmez ekipmanlar haline gelmektedir. Bu nedenle yeni bir çalışma çağına geçiş, profesyonel çalışanları birbirine bağlayabilen araçlara yönelik talepte büyük bir artışı beraberinde getirdiğini Vodanet olarak gözlemliyoruz. Görüntülü ve sesli konferans çözümleri bu yeni çağa adım atmak için ilk adım olduğu konusunda sanırım hepimiz hem fikiriz. Ancak hala gidilecek yol olduğunu düşünüyoruz. 

Logitech gibi pazar liderlerinin keşfettiği gibi, bu yeni dağınık bir coğrafyada yaşanan dünyada başarılı olacaksak, içerik paylaşmak için daha verimli araçlara ihtiyacımız var.  

Logitech Scribe beyaz tahta kamerası  

Scribe, beyaz tahta içeriğini dijital bir ortamda paylaşmak için basit bir çözümdür, böylece fiziksel fikirler tüm dünya ile kolaylıkla paylaşılabilir.  Logitech Scribe hakkında detaylı bilgileri size aktarmak isteriz. Demo için 0216 340 76 40 bizi arayabilirsiniz.

Logitech Scribe 

Logitech Scribe, özellikle toplantı odası beyaz tahtanız için özel bir kamera çözümüdür. Logitech’in diğer kameralarının aksine, bu kamera sizi otomatik olarak izlemeyecek ve toplantı odasını karşı tarafa aktarmayacak.  

Alışıla gelmişin dışında Logitech, fiziksel bir beyaz tahta ekranında paylaşılan işaretçi çizgilerini, metni ve hatta post-it notlarını geliştirirken sunum yapanları şeffaf hale getirmek için AI Yapay Zeka algoritmalarını kullanıyor. Çözüm, gerçek zamanlı beyaz tahta görünümleri sağlayarak kullanıcıların karşı taraftaki video konferans katılımcıları ile birlikte çalışmaya yardımcı olmayı amaçlıyor. Bununla birlikte, mesleki eğitim ve öğretimde benzersiz bir çözüm olacaktır. 

Logitech Scribe özellikleri: 

  • Eğitmeni (anlatan kişiyi) göstermeme (eğitmeni şeffaf hale getirme) 
  • Otomatik içerik geliştirme 
  • Yapışkan not algılama 
  • Basit tak ve çalıştır kurulumu 
  • Microsoft Teams ve Zoom Rooms ile sorunsuz entegrasyon
  • Esnek ve kullanışlı kurulum 
  • Kurumsal düzeyde kablolama ve kablo yönetimi 
  • İçerik algılama için yapay zeka ile geliştirilmiş algoritmalar 
  • Sürdürülebilir tasarım 

Logitech’in Scribe çözümü, bir beyaz tahtadaki satırların ve metnin anında dijital olarak erişilebilir hale gelebileceği anlamına gelir; Scribe çeşitli ortak çalışma ortamları için mükemmel bir çözümdür. Zoom Rooms ve Microsoft Teams Rooms ile çalışabildiği gibi aslında herhangi bir USB kamera gibi de çalışmaktadır.  

Logitech Scribe İncelemesi: Faydaları 

İlk bakışta, Logitech Scribe alışılmadık görünümlü bir cihaz olup yan tarafına yerleştirilmiş bir masa lambasına benzer. Ancak, cihazın yüzeyinin ötesine baktığınızda, sunucuların içeriklerini sanal toplantılar sırasında olabildiğince zahmetsizce sunmasına yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmış bir çözüm keşfedersiniz. Logitech Scribe, özel bir lens, yerleşik AI Yapay Zeka desteği ile birlikte gelir ve popüler video konferans uygulamaları ile entegrasyon için hazırdır.  

Logitech Scribe, kusursuz içerik, ses ve video paylaşımı ve olağanüstü netlik ile herkesin bir sonraki toplantınıza katılmasını sağlayacak. Uzaktaki katılımcılar bile ofis personeli ile aynı odadaymış gibi hissedebilir. 

En sevdiğiniz araçlarla entegrasyonlar: Logitech Scribe beyaz tahta kamerası, neredeyse tüm UC sistemleri, standart web kameraları ve tabii ki Microsoft Teams ve Zoom Rooms teknolojisi ile entegre olabilir. Konferans hizmetleri ve donanımıyla kolay entegrasyon, herhangi bir işletmenin içerik paylaşım stratejisini dönüştürmesinin hızlı ve kolay olduğu anlamına gelir.  

Yapay Zeka Geliştirmeleri: Scribe kamerası sadece beyaz tahtaya yazdıklarınızı yakalamakla kalmaz; içeriğinizi geliştirir. AI Yapay Zeka destekli özel lensi, yazılı içeriği otomatik olarak algılayabilir ve elinizi, diğer sunucu özelliklerini şeffaf hale getirirken netliği artırmak için onu geliştirecektir. Logitech Scribe toplantı sırasında odağın olması gereken yerde kalmasını sağlar. Scribe, yapışkan notları (Post it) bile algılayabilir ve renkleri kuvvetlendirerek karşı tarafa aktarır.  

Basitlik: Logitech’in birçok ekipmanı gibi Scribe çözümü de tamamen basitlik ve erişilebilirlik üzerine kuruludur. Odanızı olabildiğince düzenli ve düzenli tutmak için kurumsal düzeyde kablo yönetimi çözümleriyle gadget’ın kurulumu ve montajı kolaydır. Kablosuz paylaşım düğmesi, beyaz tahta içeriğinizi birkaç saniye içinde bulut işbirliği ortamınıza yükleyebileceğiniz anlamına da gelir.  

Mükemmel yönetim: Bir dizi kullanım senaryosu göz önünde bulundurularak oluşturulan Scribe, Logitech Sync’e erişim ile birlikte gelir, böylece yöneticiler ve kullanıcılar tek bir platformda diğer toplantı odası teknolojilerinin yanı sıra cihazlarını da izleyebilir ve yönetebilir. Ayrıca Logitech ekibinin sunduğu üç yıla kadar garantinin ek avantajı da vardır, bu nedenle bir şeyler ters giderse ekstra destek alabilirsiniz. Tüm bunlar ve çevre dostudur, böylece sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşabilir ve uyumlu kalabilirsiniz.  

Zoom veya Microsoft Teams Rooms ve işbirliği ortamınızdaki diğer araçlarla birlikte Logitech Scribe, herhangi bir toplantı odasını beyin fırtınası ve yenilik için yeni nesil bir deneyime dönüştürebilir.  

Logitech Scribe’a Kimin İhtiyacı Var? 

Logitech Scribe kamera, uzaktan çalışma ve eğitim çağına yönelik özel yapım bir beyaz tahta paylaşım çözümüdür. Eğitimcilerin dünya çapındaki öğrencileriyle net içerik paylaşması gereken sınıflar veya beyaz tahta beyin fırtınası oturumunun gerekli olduğu toplantılar için mükemmel olan Scribe’ın sayısız kullanım örneği vardır.  

Ortak çalışma oturumlarınızın kalitesini artıran akıllı bir AI Yapay Zeka algoritması ve Logitech’in yüksek kaliteli görüntü için üstün teknolojisi sayesinde, Scribe insanları gerçekten daha önce hiç olmadığı kadar bir araya getirebilir. Bu, fiziksel içeriği dijital ortamda paylaşmak için en ucuz cihaz olmasa da, kesinlikle en sezgisel cihazlar arasında. AI Yapay Zeka destekli kameranın bazı öğeleri (sunumu yapan kişi gibi) şeffaf hale getirirken tahtaki yazıları vurgulayıcı halde karşı tarafa aktarır.  

Logitech Scribe Beyaz Tahta Kamerası Satınalma Kararı 

Logitech Scribe beyaz tahta kamerası, daha fazla fiziksel veya beyaz tahta tabanlı içeriği daha geniş bir kullanıcı yelpazesiyle paylaşmak isteyen her türlü iş veya eğitim tesisi için mükemmel bir çözümdür. Zoom ve Microsoft Teams Rooms ile kolayca entegre olan teknoloji, işbirliği ortamınızı bir sonraki düzeye taşımanın mükemmel bir yolu olabilir.  

AI Yapay Zeka destekli teknoloji, beyaz tahtanıza yapıştırılan post-it üzerine yazılan notlar da dahil olmak üzere her türlü bilgiyi hızla toplama ve geliştirme konusunda harikadır. Aynı zamanda, tek dokunuşla Bluetooth paylaşımı gibi özellikler, toplantı deneyiminize ekstra bir öğe eklemenin hızlı ve kolay olduğu anlamına gelir. Bu ürünün eğitim ve öğretim ortamında ve yaratıcı beyin fırtınası ve çalışma ortamında kesinlikle bir fark yarattığını görebiliriz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.