Home Genel Logitech Tap Scheduler Toplantı Odası Rezervasyon Ekranı

Logitech Tap Scheduler Toplantı Odası Rezervasyon Ekranı

Logitech Tap Scheduler Toplantı Odası Rezervasyon Ekranı

Tap Scheduler, toplantı ayrıntılarını görmeyi ve planlanmamış veya gelecekteki toplantılar için uygun bir oda için rezervasyon yapmayı kolaylaştırır. Çalışanların doğru alanı bulup kullanmalarına yardımcı olacak lider oda planlama çözümleri için amaca yönelik bir planlama paneli olarak kolayca kullanabilirsiniz.

Toplantı odası rezervasyon yazılımının toplantı odası giriş kapısında tamamlayıcı donanım ekipmanı olan Logitech Tap Scheduler oda durumunu toplantı odasına gelen katılımcılara bilgilendirme ekranı olarak konumlandırılabilir.

Tap Scheduler toplantı rezervasyon ekranını Türkiye’de Vodanet İletişim Hizmetleri’nden temin edebilirsiniz. Demo talepleriniz için 0216 340 76 40 numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Toplantı odaları ve ofis içindeki oturma çizelgeleri tek bir noktada bir araya geldiğinde, zamanlama ve dinamik bir şekilde oturma planı oluşturabilme kolaydır. Vodanet tarafından geliştirilen rezervasyon sistem yazılımı, tüm çalışanların nerede oturduğunu ve hangi toplantıların nerede yapılması gerektiğini bilir. Tüm ofis alanlarının optimum düzeyde kullanım imkanı sağlayan Vodanet Toplantı Odası Rezervasyon Sistemi için 0216 340 76 40’ü arayabilirsiniz.

Çifte rezervasyon, kullanılmayan rezervasyonlar ve güncel olmayan rezervasyon rutinleri, toplantı planlamasıyla ilgili birçok sorundan sadece birkaçıdır. Anlık gelişen toplantı talebinizde boş toplantı odası bulmak sizin için sorun oluyorsa Toplantı Odası Rezervasyon Sistemi bu dertlerinizi ortadan kaldırabilir. Neyse ki, doğru araçları kullandığınızda oda rezervasyon rutinlerinizi dönüştürmek kolaydır. Ülkemizde Vodanet tarafından geliştirilen bir toplantı odası yönetim sistemi, hantal modası geçmiş rutinleri kısa sürede modern ve verimli hale getirir.

Yeşil Işık Hazır Olduğu Anlamına Gelir

Uygunluk durumunu uzaktan gösteren renkli LED ışıkları ile hızlı bir şekilde uygun bir oda bulun. Tap Scheduler sağ ve sol taraflarında bulunan LED ışıklar oda durumunu katılımcıların saniyeler için anlamasına olanak sağlar. Logitech Tap Scheduler diğer tablet türündeki ekranlarından ayıran bir özellik olan LED ışık teknolojisi kurumsal bir çözüm olmasına destek sağlar.

Kurulum Kolaylığı

Logitech Tap Scheduler farklı montaj seçenekleri ile montaj kolaylığının yanında estetik kullanım kaygısı olan firmaların şık tasarım beklentilerine de cevap verecek şekilde üretilmiştir. Cam yüzey üzerine, duvara montaj ve farklı kablolama kolaylıklarıyla Tap Scheduler kullanımı kadar kurulumu da kolay bir toplantı odası rezervasyon ekrandır.

Tap Scheduler’ı telefon kabini tipi küçük toplantı odaları, toplantı odaları veya video konferans için dizayn edilmiş çeşitli toplantı odalarına kolayca ekleyerek çalışanların doğru toplantı konumunu hızlı bir şekilde bulmasını kolaylaştırın. Kolay kurulum ve sezgisel kullanıcı deneyimi, hızlı uygulama ve kolay kullanım sağlar.

Platformunuzu Seçin

İş birliği açısından çıtayı yükseltmek için Microsoft Teams, Zoom Rooms ve diğer hizmet sağlayıcıları ile entegre olan Logitech oda çözümleri grubu ve Tap Scheduler aracılığıyla kusursuz bir toplantı deneyimi sağlamak için Vodanet’i arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.