Home Genel Jabra Uzaktan Eğitim Çözümleri

Jabra Uzaktan Eğitim Çözümleri

Jabra Uzaktan Eğitim Çözümleri

Jabra eğitim çözümleri ile teknolojik kapasitenizi artırın. Öğrencilerinizin eğitime katılmasını sağlayın. Tüm çözümler için Vodanet’i arayabilirsiniz.

Sınıfı Yeniden Tasarlayın

Eğitim ortamı artık değişti. Dünya genelinde eğitim uzaktan gerçekleşirken öğretmenlere öğrencilerin katılımını ve odaklanmasını sağlamaları konusunda nasıl destek olabiliriz? Sınıflar sanal ortama geçerken teknoloji bu geçiş sürecinde önemli bir rol oynuyor. Öğrencilerden %44’ü düşük ses ve video kalitesinin eğitimlerini etkilediğini söylerken doğru araçlar, sınıfın aynı hızda öğrenerek bir arada kalmasına yardımcı olabilir.

Jabra’da nerede olurlarsa olsunlar insanları daha da yakınlaştırmak için tasarlanan birinci sınıf teknolojiyi üretiyoruz. Jabra PanaCast video teknolojimiz, bir görüntü bozukluğu olmadan odanın her tarafını kapsayan 180°’lik eşsiz bir görünüm sunarken pazarında lider Evolve Serisi profesyonel kulaklıklarımızın olağanüstü derecede profesyonel arama kalitesi ve Jabra Speak 750 mikrofonlu hoparlörümüzün birinci sınıf 2 yönlü sesi, ders formatından bağımsız olarak öğretmenlerin öğrencileriyle kolayca iletişim kurabilmesini sağlar.

Jabra sayesinde herkes ön sırada oturur.

Sınıf Kullanımı İçin Jabra

Eğitim kaldığı yerden devam ediyor.

Dünyadaki birçok öğretmen için olağanüstü koşullarda etkili eğitim verme esnekliği çok önemlidir. Ancak geldiğimiz durumda, dünyadaki birçok okul, alışıldık şekilde hizmet veremediğinden geleneksel sınıf anlayışı yeniden tanımlanıyor. Öğretmenlerin masalarında oturmak zorunda kaldığı ve çoğunlukla dizüstü bilgisayarlarındaki dahili ses ve video özelliklerinin elverdiği koşullarda, denenmiş ve güvenilir eğitim yöntemleri daha da zorlaştığı gibi ders kalitesi de düşebiliyor.

Jabra cihazları sayesinde öğretmenler sınıf ortamının rahatlığını yeniden kazanabilir. Jabra PanaCast, sınıfın duvardan duvara 180°’lik tam bir görünümünü oluşturmak için 13 megapiksel çözünürlüklü üç adet kamera kullanır ve bu da öğretmenlerin normalde yaptıkları gibi masalarından serbestçe uzaklaşıp odada dolaşabilmesine, tahtaya yazabilmesine, ve eğitim malzemelerini kullanabilmesine olanak sağlar. Ayrıca Evolve Serimizdeki dünyanın önde gelen profesyonel kulaklıkları ve Jabra Speak 750 modelimizin olağanüstü derecede kusursuz 2 yönlü sesini içeren, her kuruluma uygun birinci sınıf ses cihazlarımız sayesinde öğrenciler hiçbir şey kaçırmaz.

Öğretmenler İçin Jabra

Sınıfta öğretmek şu anda pek mümkün gözükmüyor. Birçok öğretmenin dersleri müsait oldukları yerlerinden verdiği şu ortamda esneklik büyük önem kazanıyor.

Jabra sayesinde öğretmenler, nerede olurlarsa olsunlar öğretme tarzlarını en iyi destekleyen ürünleri seçebilir. Jabra ürünlerinin hayatlarına getirdiği yüksek hareket esnekliği ile öğretmenler, ders kalitesinden ödün verme endişesi taşımadan PanaCast ve Speak 750 ürünlerini veya Evolve kulaklıklarını kolayca yanlarına alabilir ve bir sonraki sınıfa ve hatta evlerine götürebilirler. Jabra’nın, geniş kapsamlı kablosuz seçeneklerinin yanı sıra, hafif ve taşınabilir kablolu çözümleri ve tüm bunların kolayca, takıldığı anda çalışabilme özelliği ile şartlar nasıl olursa olsun tüm sanal eğitim senaryoları için mükemmel çözümlerimiz mevcuttur.

Öğrenciler İçin Uzaktan Eğitim Araçları

En iyi koşullarda bile katılım sağlamak ve odaklanmak öğrenciler için yeterince zor olabilir. Sanal eğitimin etkili olması için kullandığınız araçların, dikkat dağıtıcı unsurlardan biri haline gelmesini istemezsiniz.

Jabra PanaCast sayesinde öğrenciler, evlerindeki rahatı aratmayacak bir şekilde sınıflarının en ön sırasında yerlerini alırlar. Dünyanın önde gelen Evolve Serisi kulaklıklarımız, rakipsiz derecede profesyonel arama kalitesi sunarken sıra dışı duvardan duvara video, tüm sınıflarının görünebilir olmasını sağlar. Bu sayede her öğrenci tam katılım sağlayıp derslere odaklanabilir ve eğitimlerinin önünde hiçbir engel kalmaz.

Tüm platformlardan hızlı bağlantı.

Önde gelen tüm Birleşik İletişim (UC) platformlarıyla uyumlu bir kulaklıkla hızlı ve sorunsuz bir şekilde iş birliği yapabilirsiniz. Kolayca kurun ve Microsoft Teams, Zoom, Google Hangouts veya tercih ettiğiniz başka bir platform üzerinden öğrencilerinizle iletişime geçin. Siz bağlantı kurduğunuzda sınıfınızın bağlantısı da kurulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.