Home Telefon Santralleri Bulut Santral Bulut Tabanlı Telefon Sistemi nedir ve firmanız için hangi avantajları sağlayabilir ?

Bulut Tabanlı Telefon Sistemi nedir ve firmanız için hangi avantajları sağlayabilir ?

Bulut Tabanlı Telefon Sistemi nedir ve firmanız için hangi avantajları sağlayabilir ?

2025’ten itibaren ISDN ve PSTN yani analog telekom hatları geçmişte kalacak. Gelişen teknoloji ile bilişim teknolojileri bakır kablo ile çalışan telekom altyapılarının yavaş yavaş 2020 yılından itibaren aşamalı olarak VoIP teknolojisi  ile değişimi kullanımı devam eden telekom hat alt yapılarının 2025 yılı itibarı ile VoIP teknolojisine geçmiş olacağı tahmin edilmektedir.

Başka bir deyişle, firmanız 2025 yılına kadar alternatif bir santral sistemi kullanmıyorsa, kendinizi hantal ve pahalı bir santral sistemi kullanıyor halde bulabilirsiniz.

Vodanet olarak yeni ip santral teknolojileri ve bulut santral çözümleri ile geleceğin telefon santral ürünlerini günümüzde firmanıza optimum iletişim çözümleri olarak sunmaktayız.

Bulut tabanlı bir telefon sistemi nedir?

Bugünlerde her şey ‘bulut içinde’, bu gerçekten ne anlama geliyor ve firmanız için gerçekten avantajlı mı ? 

Bulut santral ile firmanızda karmaşık kablolama çalışmaları ve sürekli bakım desteği ihtiyaç duyan telefon santralınız yerine kullanımı kolay ve yatırım maliyeti olmayan bir yeni nesil bulut santral çözümü işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Geleneksel telefon kablolarını kullanmak yerine, bulut tabanlı bir telefon sistemi VoIP teknolojisi ile ses trafiğini internet üzerinden kullanır.

Firmanızdaki kullanıcılar Cloud Vodanet bulut santral ile VoIP masa telefonları, bilgisayarları ve akıllı telefonlarına kurdukları mobil uygulamaları üzerinden arama yapabilir ve konferans görüşmeler yapabilirler. Çözüm bulut tabanlı olduğundan, işletmeler tek bir sistemde birden fazla ofis konumunu barındırabilir ve bir son kullanıcı ofis dışında olsa bile aynı iş yerindeymiş gibi sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Bulut tabanlı telefon sisteminin faydaları

Bulut tabanlı telefon sistemleri, firmanıza aşağıda belirtilen bir dizi kurumsal haberleşme avantajları sağlar:

Azalan maliyetler 

Büyük yatırım maliyetleri ve donanım / yazılım bakım maliyetleri ortadan kalkar.

Daha fazla esneklik 

İşletmeler gerektiğinde ölçeklenebilir, küçülebilir ve personel konumdan bağımsız olarak çalışabilir. Büyük ofisler çalışma alanları gibi talepleri ortadan kaldırır.

Artan verimlilik 

Firmanızdaki çalışanlar lokasyon bağımsız ve BYOD yani kendi cihazları ile dahi firma iletişim alt yapısına dahil olarak verimlilik üst seviyeye çıkar.

Gelişmiş güvenilirlik 

Elektrik kesintileri veya doğal afetler için endişelenmenize gerek yok

Gerçekten birleşik iletişim 

VoIP ayrıca faksları, e-postaları, sesli postaları, görüntülü aramaları, web konferanslarını, anında mesajlaşmayı ve daha fazlasını Cloud Vodanet bulut santral ile yapabilirsiniz 

İşletmenizin gelecekteki destekçisi

Pahalı ISDN hat teknolojilerinin yerini VoP teknolojisi yer alacaktır

Bir sistem, birden fazla konum

Hareket halindeki çalışanlar için Cloud Vodanet,  çoklu cep telefonu kapasitesi sunar; bu, sistemin ofis te

lefonu, cep telefonu, tablet veya PC’den kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunması anlamına gelir. İşlevsellik kaybı olmadan zamana ve yere en uygun cihazı kullanın

Yeni özellikler hızlı ve kolay bir şekilde eklenebilir

Bulut tabanlı bir telefon sistemiyle firmanızdaki kullanıcılar istedikleri zaman, istedikleri yerde, istedikleri zaman çalışabilirler

Cloud Vodanet Bulut Santral İçin Bizi Arayın 0216 340 76 40

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.